Otázky & odpovědi

K čemu aplikace slouží?

Aplikace slouží pro plánování tras a výletů pro motorkáře.

Jaký je rozdíl mezi webem a aplikací?

Webové stránky mají oproti mobilní aplikaci rozšířené možnosti nastavení profilu, tras a akcí.

Je aplikace nějak zpoplatněná?

Aplikace je a bude vždy zdarma.

K čemu slouží tlačítko SOS?

Tlačítko SOS slouží pro přivolání pomoci v případě problému s Vaší motorkou nebo v případě nehody. Aplikace rozešle zprávu o Vaší nesnázi nejbližším motorkářům, kteří mají nainstalovanou mobilní aplikaci GoBikers.

Můžu si aplikaci stáhnout pro svůj iPhone?

Ano, určitě, aplikace je ke stažení ZDE

Jak se do aplikace přihlásím?

Do aplikace se přihlásíte hned po otevření appky v telefonu. Přihlašovat se můžete pomocí Facebooku nebo klasicky přes e-mail a heslo. Přihlášení si aplikace pamatuje, kdykoliv se můžete odhlásit.

Jak vytvořím trasu?

V aplikaci stačí vpravo nahoře stisknout tlačítko „+“, vyplnit údaje o trase, naklikat, kudy povede a je to. Trasa se začne zobrazovat všem.

Pro jaké iPhone a Androidy aplikace funguje?

Aplikace funguje zpravidla pro všechny aktualizované novější mobilní telefony Android a iOS, ve verzi Android 5 a vyšší by měla aplikace fungovat bez problémů, u iPhone 4 a novější také.

Proč nefunguje aplikace na nižších verzích operačních systémů?

Aplikace nemusí správně fungovat na starých a dlouho neaktualizovaných telefonech právě proto, aby mohla fungovat na těch nových a nejpoužívanějších. Například systém Android má dnes tisíce druhů telefonů, není možné aplikaci vyladit pro všechny druhy, snažíme se tak o co nejhladší chod u nejběžnějších zařízeních. Máte problém s aplikací? Napište nám to prosím na info@gobikers.cz, děkujeme.

Proč se musím registrovat?

Registrace je nutná z toho důvodu, abyste mohli přidávat trasy a aby bylo možné Vás identifikovat v případě problému na cestách. Údaje o Vás neposkytujeme třetím osobám ani je neprodáváme.

Jaké údaje musím vyplnit a proč?

U trasy je nutné vyplnit název, kraj, odkdy dokdy je akce platná, odkud kam se jede, na jakých strojích a je to. Popište údaje co možná nejpřesněji, aby se na Vaší trasu hlásili relevantní lidé.

Kde a jak můžu smazat svůj profil?

Účet můžete smazat v nastavení profilu úplně dole. Bylo by nám to ale moc líto.

Podle čeho se tripy řadí a jak jsou rozdělovány?

Tripy lze třídit a vyhledávat podle Vámi určených parametrů. Můžete tak vybírat tripy podle místa, druhu motorky nebo třeba data konání.

Jak můžu kontaktovat ostatní motorkáře?

Kontaktovat ostatní motorkáře můžete pomocí e-mailu nebo kontaktu přímo v detailu tripu.

Můžu používat svůj Android?

Ano, určitě, aplikace funguje jak pro Android, tak iOS, stahujte na Google Play.

Jak dlouho bude trip zobrazen v aplikaci?

Trip bude zobrazen 30 dnů, poté se smaže.

Jak vytvořit trasu?

Trasu si můžeš nechat vytvořit automaticky pokud máš zadáno "odkud" a "kam". Pokud chceš vlastní, stačí na mapě naklikat body, kudy má trasa vést. Pokud jsi se spletl, znovukliknutím na bod se bod smaže.

Co mám dělat, když mám problémy s aplikací?

Nejprve zkuste zaktualizovat aplikaci přes AppStore nebo GooglePlay, pokud to nepomůže a chyba přetrvá, napište, prosím na info@gobikers.cz.

Co mám dělat, když mám problémy s notifikací

Nejprve zkuste zaktualizovat aplikaci přes AppStore nebo GooglePlay, pokud to nepomůže a problém přetrvá, napište, prosím na info@gobikers.cz.