O GoBikers

Co to vlastně je GoBikers?

Co mít motosraz každý den? Setkat se s motorkáři a vyjet na motorce? Od toho je tady právě naše aplikace GoBikers. Díky aplikaci si můžeš najít parťáka nebo skupinu motorkářů a vyrazit na společný trip na svém stroji. Tuto aplikaci ocení všichni motocykloví nadšenci. Už nemusíte sedět doma, případně jezdit sami, protože díky GoBikers naleznete někoho dalšího, kdo s vámi pojede.

Pro koho je GoBikers určené

Ať už vlastníte superbike, enduro, chopper, skútra, babetu, veterána, ale i tříkolku nebo čtyřkolku, aplikace je určená právě pro Vás. Pro všechny motorkáře, kteří nechtějí jezdit osamoceně a chtějí poznat nové lidi a zážitky. Aplikaci využijí i motorkářské skupiny. Už se nemusíte zdlouhavě domlouvat přes různá fóra a skupiny, vše zvládne tato aplikace a tyto webové stránky.

A co nám tedy GoBikers přináší?

V první řadě jde hlavně o nalezení parťáka na společný výlet na motorce. A v druhé řadě knihovnu výletů. Kterou si plánujete Vy sami a naopak, můžete zde najít trasy a výlety o kterých jste nevěděli. Díky GoBikers naleznete někoho dalšího, kdo s vámi pojede, takové malé nebo velké motosrazy na každý den, to záleží, už jen na Vás. A to už stojí za to vyzkoušet GoBikers.

Jak funguje aplikace GoBikers?

Přihlásíte se pomocí účtu na Facebooku nebo přes e-mail.

Založíte výlet.

Počkáte, kolik účastníků se přihlásí.

Můžete nahlédnout do profilu účastníka.

Potvrdíte výlet, buď všem nebo jen některým.

Společně pak můžete okamžitě komunikovat díky chatu, e-mailu, nebo mobilnímu telefonu, který je pro konkrétní účastníky nebo organizátora výletu.

Video

Co vlastně GoBikers umí?

Nastavíte si profil, včetně svého stroje, můžete si měnit fotografie dle Vašeho přání, spojit se můžete s každým účastníkem moto-výletu včetně organizátora, můžete sdílet Váš polet s přáteli, můžete si naplánovat trasu, nebo to nechat udělat automaticky. Když budete v nouzi, pomůže Vám naše tlačítko SOS a rozešle zprávu nejbližším motorkářům ve Vašem okolí. Také si můžete vytvořit vlastní skupinu a komunikovat a jezdit jen v rámci této skupiny.

GoBikers pro Vás připravuje

Prémiovou verzi jak pro web tak pro aplikaci, propojení se zahraničními motorkáři, trasy ke stažení do Vašich navigačních zařízení.