Mobilní appka pro společné vyjížďky na motorce

Zažij pořádnej roj! Vyjížďku na motorce naplánuješ během pár minut s aplikací GoBikers
Přehrát video O Gobikers

Potřebuješ ty i tvoje kobyla parťáka, co na vyjížďce udrží krok? Nebo prostě hledáš kámoše, se kterými si trasu vychutnáš líp? Jestli chceš svoje zážitky z tripu sdílet s dalšími motorkáři, stáhni si naši appku.

Najdi si motorkáře, vytvoř trip.
S naší appkou je to easy, jde to líp!

Jak to funguje?

Jak funguje aplikace GoBikers?

Máš svou oblíbenou trasu, ale chybí ti parťák? U nás najdeš vyjížďky okolo komína, ale i po celých Čechách a Moravě. A pozor, v naší appce jde navrhnout i vyjížďku do Rakouska nebo třeba Chorvatska. V partě můžeš jet kamkoli! Moto trasu, která ti padne, najdeš nebo vytvoříš třeba hned! Jak na to?

Vytvořte trip

Máš založený profil? Potom stačí jen vyplnit místo, čas a název tripu. Doplnit ale můžeš i detaily - jako je třeba popis vyjížďky.

Najděte spolujezdce

Svou trasu najdeš společně s dalšími v seznamu tripů. Hned jak se k tobě někdo přidá, pošleme ti do appky notifikaci.

Vyrazte!

Sejdi se s ostatními na domluveném místě a vyrazte! Pojedete ve dvou, nebo se přidá víc motorkářů? I to se dá nastavit!

Je GoBikers motorkářská seznamka?

Líp se prostě prasí v partě! GoBikers je aplikace, díky které už na vyjížďky nebudeš jezdit sám. Najdeš s ní kámoše i parťáky na trip. Takže se seznámíš se spoustou lidí, kterým srdce bije pro motorku jako tobě. Jestli s sebou vezmeš jen jednoho, nebo víc účastníků, to je jen na tobě.

Appku od jejího vytvoření stále vylepšujeme. Chceš se přidat do naplánované vyjížďky? Teď můžeš kontaktovat organizátora tripu přes mail nebo telefon. Organizuješ výlet na motorce? Podívej se na profil všech účastníků tripu ještě dřív, než je přijmeš.

Super trasy na motorku? Odpovědí je GoBikers!

Jezdíš rád sám, ale dochází ti nápady? Nevíš, kam vyrazit a hodilo by se ti pár tipů na výlet na motorce? I tady appka GoBikers pomůže. Prostě se mrkni na výlety z nabídky a inspiruj se pro svou vlastní vyjížďku.

Napiš nám!

Chceš nás pochválit, máš nápad na vylepšení appky nebo se chceš na něco zeptat? Tak do toho!