Motorkářská seznamka je out. Zkus radši mobilní aplikaci

Potkávej nové tváře jinak. Přirozeně. V akci. Přímo na mašině. V mobilní aplikaci GoBikers najdeš parťáka na cesty i spřízněnou duši. 

„Je mi 35, vypadám tak nějak normálně a žiju svojí motorkou…“ – děsí tě představa, že bys o sobě musel sesmolit podobnou hrůznost na motorkářskou seznamku? Potkávej nové tváře jinak. Přirozeně. V akci. Na mašině.

V mobilní aplikaci najdeš parťáka na cesty i spřízněnou duši

Moderní doba přeje online seznamování. Má totiž hned dvě výhody – je to pohodlné jako prosezené sedlo a rychlé jako vítr ve vlasech Hells Angels. Ne každý má ale chuť vyplňovat sto kolonek a ještě za to někomu platit. Naštěstí je tu aplikace GoBikers, díky které se může seznámit každý. A to klidně přímo na motorce!

Pravou motorkářskou seznamku doprovází burácení motoru

Pokud hledáš parťáka pro život, se kterým si sedneš nejen povahově, ale klidně i na mašinu, měl by sis budoucí polovičku proklepnout i naživo. V reálu totiž nejlíp poznáš, jestli jedete na stejné vlně, nebo ne. Nemusíš ji přitom brát do restaurace, abyste hodinu zírali do stolu a počítali kytičky na ubrusu. Vezmi ji radši tam, kde je ti nejlíp – na pořádnou jízdu.

V aplikaci GoBikers si vybereš ze seznamu tripů, nebo snadno vytvoříš svůj vlastní. Můžeš se tak připojit k ostatním motorkářům a vyrazit na vyjížďku s nimi, nebo počkat, koho zaujme tvoje trasa. O spolujezdce ale nikdy nebudeš mít nouzi. Vždycky se najde někdo, kdo bude mít chuť šlápnout do pedálů stejně jako ty. Přirozeně tak poznáš nejen nové přátele, ale i spoustu fešných klíšťat.

5 míst, kde se seznámíš s dalšími motonadšenci

Motorkáře můžeš potkat všude. Jsou ale místa, která jsou pro setkání vhodnější než jiná. Pravděpodobnost, že narazíš na harlejáře v knihovně, je přece jen o trochu menší než šance, že ho potkáš v Davidson baru nebo na Motosalonu. Pokud tak hledáš prima kámoše, nebo sexy batůžek, prubni hlavně následujících pět míst. Milovníci burácejících koní se potkávají spíš než na motorkářské seznamce tady:

1. Na akcích a srazech

Přesně za tímhle účelem totiž vznikají. Schází se tu spousta nadšenců se slabostí pro dvě kola, takže tu potkáš mnoho dalších lidí, kterým v žilách koluje šnaps.

2. V motorkářských klubech

Motorkářské hospůdky, kluby a bary jsou rozeseté po celé ČR. Průběžně navíc přibývají další a další. To by bylo, aby nebyl nějaký i ve tvém okolí!

3. V diskuzích na internetu

Můžeš radit ostatním, nebo se jich naopak ptát. Diskuze se točí kolem témat i lokalit. Motokomunita je navíc družná a ráda se potkává i offline.

4. Na společných vyjížďkách

V aplikaci GoBikers můžeš naplánovat společnou akci, nebo se k nějaké připojit. Výletů je tu víc než dost, takže stačí jenom vybrat trasu, která ti sedne.

5. V autoškole

Pokud si zrovna neděláš papíry na vyšší kubaturu, můžeš potkat nové tváře třeba ve škole smyku, na kurzu bezpečné jízdy nebo na závodním okruhu.