Motoskijöring 2018: Kalendář závodů MČR je venku! | GoBikers.cz

Mistrovství České republiky v Motoskijöringu pro rok 2018 už se hlásí o pozornost. Na co se můžeš těšit? Tady je celý kalendář mistrovské série.

Motoskijöring 2018: Kalendář závodů MČR je venku!

Mistrovství České republiky v Motoskijöringu pro rok 2018 už se hlásí o pozornost. Stejně jako v sezóně 2017 před sebou závodníci mají opět 6 závodů. V rámci série „Orion Shiva KTM Cup 2018“ na ně čekají nejen tratě, které si vyzkoušeli už loni. Na co se tedy můžeš v lednu a únoru těšit? Tady je celý kalendář mistrovství.

Známé i nové tratě a super atmosféra: Už od 14. ledna!

Pokud zima přijde v plné parádě, začne jubilejní 20. ročník seriálu MČR 2018 už 14. ledna na trati v Rudníku u Trutnova. Byl/a jsi se na závodníky v krkonošském Rudníku podívat i loni? V tom případě tě letošní závod překvapí. Organizátoři totiž slibují, že se pojede na zbrusu nové trati.

Přesně o týden později, 21. ledna, je na řadě Letohrad. Tahle trať slibuje rychlou jízdu a zajímavou podívanou. Vždyť právě Letohrad patří k divácky nejoblíbenějším tratím seriálu. I tady ale na diváky a závodníky čekají obměny. Podle organizátorů by díky úpravám měla být letošní trať lepší pro jezdce a zajímavější pro diváky. Nechme se překvapit.

 

Kalendář mistrovství v motoskijöringu 2018


14. 1. Rudník (Trutnov)

21. 1. Letohrad

27. 1. Horní město (Rýmařov)

28. 1. Klášterec nad Orlicí

  3. 2. Chotčiny (Chýnov)

10. 2. Dobřany (Orlické Hory)


 

Dej si sraz v Mekce motoskijöringu a vyzkoušej si závod na vlastní kůži

Nejen fanoušky z Bruntálu, Olomouce, Šumperka a dalších moravských měst přivítá trať v Horním městě u Rýmařova. 27. ledna si tu jezdci už po třetí užijí dlouhou trať ve sportovním areálu nedaleko mateřské školy. Hned den na to, 28. ledna, bude zvuk motorů slyšet v Klášterci nad Ohří. Čím je tahle trať speciální? Vůbec poprvé se tu jelo 7. února 1998. A byl to úplně první závod mistrovství! Právě proto se tomuhle městu přezdívá Mekka motoskijöringu. Od té doby se tu až na sezónu 2008 a 2016 závodilo pokaždé. Chystáš se sem poprvé? Trať s názvem „Klášterecké břehy“ najdeš poblíž fotbalového hřiště.

TIP:

Nemáš s kým vyrazit a užít si super den mezi crossovými motorkami? Uspořádej společnou výpravu v aplikaci GoBikers. Jednoduše a rychle v ní taky můžeš najít parťáka pro závodění v kategorii hobby jezdců. Zábavu na sněhu si tak můžete vyzkoušet na všech trasách! Jen pozor, v Chotčinách se jede pouze jednorázový závod, který se hobby jezdcům nepočítá do celkového boje o Orlický pohár.

 

Závěr seriálu bude patřit Orlickým horám

Na předposlední díl série se vyprav do Jižních Čech. V Chotčinách u Chýnova se čeká velká divácká účast. Vždyť v roce 2016 se tu rozhodovalo o tom, který tým bude novou motoskijöringovou jedničkou. Závěrečný napínavý závod završí celé mistrovství v Dobřanech v Orlických horách. Tady pojede 10 nejlepších dvojic, které uspějí v předchozích 5 kolech. Hned po závodu se můžeš těšit na vyhlášení vítězů seriálu a mistrů České republiky pro rok 2018.

 

Naplánuj super moto akci s aplikací GoBikers teď hned.